Bize Ulaşın | Kullanıcı Girişi

SouthInnoGate
19-07-201619-26 Ekim 2016 K 2016 PLASTİK FUARI

K 2016 Fuarına katılacak ve katılmayı planlayan üyelerimiz İş görüşmeleri için aşağıda belirtilen linke tıklayarak firmalarını sisteme kaydedebilir ya da odamız Dış ilişkiler dairesi ile görüşme ayarlayarak firma bilgilerinin sisteme kayıt edilmesini sağlayabilirler. Firmanızın sistem üzerinde erken kayıt edilmesi, firma tanıtım, beklenti ve talebinin doğru ifade edilmesi, ikili görüşmelerin doğru firmalarla gerçekleşmesi ve etkili bir görüşme sağlaması açısından çok önemlidir. Konu ile detaylı bilgi ekteki yazıda belirtilmiştir.

 

1- İkili İş görüşmeleri

 • 15 Şubat –18 Ekim tarihleri arasında kayıtlar alınacaktır. Firma iş odağının ve işbirliği talebinin diğer firmalarca görülmesi önemlidir.
 • 29 Eylül – 18 Ekim tarihleri önceden alınan kayıt ve taleplere göre katılımcı listelerinin gözden geçirilerek görüşmelerin düzenlenmesi sürecidir.
 • 14 Ekim 2016 tarihinde ikili görüşmeler düzenlenmiş ve firmalara ilk şahsi görüşme programları e- posta ile iletilmiş olacaktır.
 • Toplantı talepleri, taraflarca reddedilmedikçe kabul edilmiş olarak değerlendirilecektir.
 • Faaliyet tarihinden bir hafta önce toplantı saat-yer gibi detaylar netleşecektir.
 • Yüz yüze ikili görüşmeler 20 Ekim– 21 Ekim tarihlerinde 10-30- 12.30 ve 13.30- 17.30 saatleri arasında gerçekleşecektir. Bu tarihten bir hafta önce toplantı tarihî netleşerek katılımcılara bildirilecektir.
 • Görüşme programının nihai hali kabul masasından temin edilecek olup, program her bir görüşmenin zamanını ve diğer ilgili konuları kapsar.
 • İkili iş görüşmeleri süresi 20 dakika ile sınırlanmıştır.
 • İş görüşmelerine katılım ücreti 80 Euro’dur.

2- Firma Ziyaretleri

19-26 Ekim 2016 tarihlerinde Duesseldorf’ta yapılacak olan K 2016 fuar etkinlikleri kapsamında ve Avrupa İşletmeler Ağı işbirliği ile Uluslararası İş Heyetler için rehberli , konu odaklı ve kişiye özel firma ziyaretleri düzenlenecektir.

Bu firma ziyaretleri, Almanya Plastik Küme yöneticisi, yaklaşık 100,000 çalışan ile yıllık ortak satışları 38 milyar Euro’yu aşan 1000 kadar şirketi temsil eden Kunststoffland NRW tarafından Kuzey Rhibe Westfalia Bölgesinde yapılacaktır. Firmalar doğrudan kendi iş ihtiyaçlarına yönelik olarak Kunststoffland NRW firmalarının tecrübe ve bilgilerinden etkin şekilde faydalanma imkanı bulacaklardır.

 1. Rehberli turlar - Tur 1 hafif malzemeler- Tur 2 sürdürebilirlik - üzerine yoğunlaşmış olacaktır. Bu turlar için kayıt ücreti katılımcı başına 100 Euro dur. Katılımcı sayısı en az 5 en fazla 10 ile sınırlıdır.
 2. Katılımcıların özel bir konu ya da firma ile ilgili özel talepleri için katılımcıya özel turlar düzenlenebilmektedir. Bireysel düzenlenen bu turlar her bir katılımcı için 300 Euro’dur.
 3. Ödeme sonrası 30 Eylül tarihine kadar vazgeçme durumunda 50 Euro kesilerek kalanı ödeme iade edilecektir. Bu tarihten sonraki iptaller için para iadesi yapılmayacaktır.
 4. Fuar giriş ücreti bu teklifi kapsamamaktadır.

Bu programın birine ya da her ikisine katılım sağlamak isteyen üyelerimiz, istedikleri takdirde bu linke http://www.b2match.eu/k2016 tıklayarak firma kayıtlarını İngilizce olarak kendileri yapabilirler. İlgili kurum olarak “Gaziantep Chamber of Industry” seçeneği işaretlenmelidir. Ya da odamız çalışanı Salih Balta ve Müjde Atay ile mail ya da telefon (tel: 221 0900)  müjde@gso.org.tr; salih@gso.org.tr, ile irtibat kurarak görüşme saati belirleyebilirler.

Bilgilerinize sunarız,