Contact Us | Login

SouthInnoGate
27-01-2017ECOBUILD İNŞAAT VE YAPI FUARI ZİYARETİ VE İŞ GEZİSİ ORGANİZASYONU

KOSGEB Gaziantep Müdürlüğü ve Avrupa İşletmeler Ağı proje paydaşımız Gaziantep Ticaret Odası tarafından İngiltere’nin Londra kentinde düzenlenecek olan ECOBUILD İNŞAAT VE YAPI FUARINA yönelik olarak 06 – 10 Mart 2017 tarihleri arasında fuar ziyareti ve iş gezisi organizasyonu düzenlenecektir.

Dünyanın en büyük çevreci tasarım etkinliği olan fuarda; yapı malzemeleri, güneş enerjisi, inşaat sistemleri, aydınlatma, iç tasarım, dış cephe ürünleri, havalandırma ve arıtma sistemleri, ısıtma, ölçme ve kontrol ekipmanları, altyapı, iş makineleri, çevre teknolojileri, su teknolojileri, mimari detaylar gibi sektörler yer almaktadır.

ECOBUILD Fuarı yapı, tasarım ve enerji konusunda dünyaya öncülük eden fuarların başında gelmektedir. Yaklaşık 120 ülkeden 26,000 inşaat sektörü temsilcisini ve 40,000 ziyaretçiyi bir araya getiren fuarda sürdürülebilir inşaat sektöründe fuar alanında konferanslar, çalıştaylar ve seminerler de düzenlenmektedir.

İş gezisi programı için son başvuru tarihi 6 Şubat 2017 Pazartesi günüdür. Katılım, başvuru önceliğine göre belirlenecektir.

Fuar ziyareti ve iş gezisi programına katılmak ve bilgi almak isteyen üyelerimizin aşağıda iletişim detayları bulunan yetkili uzmanımızla görüşmelerini rica ederiz.

Düzenlenecek olan B2B etkinliği için https://www.b2match.eu/ecobuild2017/sign_up sitesine girerek profil bilgilerinin girilmesi gerekmektedir.

DETAYLI BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN:

Sezin DARWISH

Gaziantep Ticaret Odası

Tel          :  0342 220 30 30 (323)

E-Posta  :  sezinarikan@gto.org.tr