Contact Us | Login

Teknoloji Arayanlar
05-02-2016
Referans No: 13 ES 252K 3ROT
Köpük Üretimi ve İçeceklerde Köpük Dengesi

Gıda sektöründe çalışan İspanyol firma, değişik sıcaklıklarda ve belli bir periyod içerisinde içeceklerde köpük üretimi teknoloji ya da proses tekliflerine açıktır. Şirket, lisans anlaşması veya teknik ortaklık için endüstriyel ortaklar veya araştırma merkezleri aramaktadır.

05-02-2016
Referans No: 12 GB 403U 3O72
Yerel gıda pazarları için yeni gıda işleme ve ürün geliştirme fırsatları aranılmakta
İngiltere’nin güneydoğusunda yer alan ve yüksek kalitede Çin krep ürünleri üretimi ve toptan tedarikçisi olan firma, Avrupa niş pazarında olmak üzere, yeni ürün ve süreç geliştirmede bilgi paylaşımı yapabileceği ortaklar aramaktadır.
03-02-2016
Referans No: 13 PL 62AQ 3S3I
Yapı Malzemelerini İşaretlemek İçin Çip
Kuzeydoğu Polonya’dan bir araştırma birimi, yapı malzemelerini işaretlemek için ısı mantolama ve yapı elemanlarını da içeren inşaat sektöründe kullanılmak üzere çip geliştirmiştir. Çözüm, işaretlenen malzemedeki herhangi bir bilgiyi üretici, distribütör, alıcı ile teknik parametreler veya distribütör ayağında lokalizasyonda kullanılabilir kılmaktadır. Lisanslama veya teknik anlaşma yapılmak istenmektedir.
02-02-2016
Referans No: 13 SE 6721 3SB0
Endüstriyel İçerik İle Birlikte Uygun Makineler İle Statik Elektrik Know-How Arayışı
Koltuk üretiminde aktif olan İsveçli KOBİ, üretim proseslerinde statik elektrik alanınsa ekspertize ihtiyaç duymakta olup teknik ortaklık ve ortak geliştirme yapmak istemektedir. Aynı firma know-how ihtiyacı dışında kendi üretimlerinde kullanılacak %100 polyester koltuk üretiminde kullanılacak statik elektrik sağlayan makinelerle de ilgilenmektedir.
01-02-2016
Referans No: 13 HU 50S0 3S0Y
Değişik Toz Boyutları İçin Bilyeli Değirmen
Macar üniversite, Değişik boyutta tozları, özellikle özel bir bilyeli değirmen tasarlamıştır. Nano teknolojik ham madde,nano taneli tozlar üretimi örnektir. Ana avantaj kavanoz boyutunda öğütme ve kavanoz değişimi ile bu teknoloji daha etkili hale gelmiştir. Üniversite ürünlerini geliştirecek, üretecek lisans alan firmalar arayışındadır.